Fast and Secure: Mobile Payment System

Contemporary payment models are designed to allow users to make payment transactions with minimum number of steps and in the most secure manner.

You can offer your customers the opportunity to make their payment quickly and securely via Mobile Payment platform, and increase your revenues.

Your customers who are GSM subscribers, regardless of whether they have pre-paid or post-paid lines, can transfer their payment by simply sending an SMS.

• No credit card data required,
• No need to wait,
• Your customer just needs to know his phone number!

mobil odeme
in the face of changing and developing needs!
• Offer an alternative payment option
• Receive payments more quickly
• Facilitate the payment process for your customers
• Create an innovative vision
Apply Now
Mobile Payment System
Mobil Odeme
Mobil Odeme
Mobil Odeme
Mobil Odeme
Mobil Ödeme Sistemi Nedir?"; Sisteme dahil olan firmaların, yüz yüze kanallar ya da web sitesi üzerinden cep telefonu aracılığıyla GSM abonelerinden tahsilat gerçekleştirmelerini sağlayan mobil tahsilat platformuna Mobil Ödeme  Sistemi denir. Yapılan alışverişin bedeli, faturalı hatlarda GSM faturasına yansır, faturasız hatlarda ise TL/Kr karşılığı olarak düşülür. Mobil Ödeme Sistemi servisinden tüm GSM aboneleri yararlanabilir. Mobil Ödeme Sistemi servisini kullananların özel bir ücret ödemesine gerek yoktur. Müşteriler satın aldıkları ürün dışında sadece onay için gönderdikleri SMS için standart bir ücret öderler. Mobil ödeme hizmetinde kullanılan telefonun modeli önemli olmamakla birlikte; SMS gönderebildiğiniz tüm cep telefonlarınızdan hizmeti sorunsuz kullanabilirsiniz.Hızlı ve Güvenli: Mobil Ödeme Sistemi Günümüz ödeme modellerinin amacı kullanıcılara en güvenilir yolu, en az işlem adımıyla sunmaktır. Siz de müşterilerinizin ödemelerini Mobil Ödeme Sistemi yönetimiyle en hızlı ve en güvenli şekilde yapmasını sağlayabilir ve kazancınızı arttırabilirsiniz. GSM abonesi olan müşterileriniz ister faturalı ister faturasız hat sahibi olsun SMS 'le ödemelerini size gönderebilir.