Mobil Ödeme Çözüm Ortaklığı
Çözüm Ortaklığı Programı

mobilodeme.com Çözüm Ortaklığı Programı; kurumsal müşteri portföyüne, geliştirdiği yazılımlarla çözümler sunan; tüm firmaları kapsayarak onlara fayda sağlayacak şekilde geliştirilmiş bir programdır.

Bu iş ortaklığı modeli, Yazılım Firmaları, Sistem Entegratörleri, ISP/Domain Sağlayıcılar, Bilişim Şirketleri, Çözüm Geliştiriciler ve Web Tabanlı çözümler üreten teknoloji firmaları için geliştirildi. Ayrıca mobilodeme.com-Çözüm Ortağı-Müşteri üçgeninde tüm tarafların kazanması için kurgulanmıştır.

Çözüm ortaklığı programının sunduğu hizmetler sayesinde kurumlar; iş süreçlerini sadeleştirebilmek, değer zincirindeki etkileşimi artırmak ve kolaylaştırmak, maliyet duyarlı ve verimli işlemler gerçekleştirmek imkânlarına erişebilirler.

mobilodeme.com Çözüm Ortaklığı Adımları
Ön Görüşme: Potansiyel çözüm ortağı ile kurulacak kontak ve kazanç imkanlarının şeklinin belirlenmesi, bir taslak oluşturulabilmesi ve fikir edinebilme açısından önemli bir başlangıçtır.

Ortaklık Sözleşmesi: Potansiyel çözüm ortağı ile ortak karara varıldıktan sonra çözüm ortaklığı sözleşmesi imzalanır. Bu sözleşme işbirliği sürecinde resmi başlangıcın ilk adımıdır.

Eğitim: Bu süreçte hedef kitle belirlenmesi, müşteri segmentasyonuna göre çözümlerin sunulması, mobil ödeme avantajları vb. içeriklerden oluşan mobil ödeme satış eğitimlerinin yanı sıra, danışmanlık, e-iş uzmanlığı ve diğer sertifikasyon eğitimleri verilir.

Satış ve Proje Yönetimi Desteği: Çözüm ortaklarının hayata geçen projelerinin satışında onlara tam destek veren mobilödeme.com ile ortaklar gerçekleştirdikleri işbirliği sürecince proje geliştirme, satış ve danışmanlık konularında uzman desteğini sürekli olarak alırlar.
Hemen Başvur
Çözüm Ortaklığı
Mobil Ödeme Vodafone
Mobil Ödeme Turkcell
Mobil Ödeme Avea